Hör av dig

Vill du komma i kontakt med oss för att inleda ett samarbete eller kanske bli en i vårt crew? Hör av dig till Jonas, jonas@creativeworks.se eller Lisa, lisa@creativeworks.se.

Just nu söker vi Webbutvecklare och Digital Designer.

Ni hittar oss i stationshuset i Värnamo på Järnvägsplan 1B.
Eller på Instagram, Facebook och Linkedin.

 

The crew

Creative Director

Jonas
Johansson

Creative Director

Lisa
Magnusson

Web Developer

Patrick
Halvordsson

Content Producer/Coordinator

Rebecca
Lagerstedt

Content Producer/Coordinator

070-628 09 85
rebecca@creativeworks.se
Digital Media Specialist

Alexandra
Magnusson

Digital Media Specialist

070-384 12 12
alexandra@creativeworks.se

Ludwig
Thomson

Digital Media Specialist

070-893 76 66
ludwig@creativeworks.se
Content Producer/Motion Graphics

Erik
Sundvall

Content Producer/Motion Graphics

070-390 46 44
erik@creativeworks.se
Ekonomi/Administration

Annci
Nilsson